پرینت ارزان با قیمتی رقابتی

کپی ارزان

پرینت ارزان و کپی ارزان رنگی و سیاه و سفید | پرینت رنگی ارزان میدان انقلاب | پرینت رنگی 1000 تومان

پرینت رنگی و سیاه و سفید | پرینت رنگی ارزان میدان انقلاب

چاپ دیجیتال

پرینت رنگی A4 یک رو
1200 تومان
پرینت بر روی کاغذ 80 گرم
کیفیت بالا
سرعت بالا انجام کار
ارسال غیر حضوری
 
پرینت رنگی دو رو A4
1500تومان
پرینت بر روی کاغذ 80 گرم
کیفیت بالا
سرعت بالا انجام کار
ارسال غیر حضوری
 
پرینت یک رو A4 سیاه و سفید
350 تومان
تعداد از 100 تا 1000 برگ
پرینت بر روی کاغذ 80 گرم
کیفیت بالا
سرعت بالا انجام کار
ارسال غیر حضوری
پرینت یک رو A4 سیاه و سفید
300 تومان
تعداد بالای 1000 برگ
پرینت بر روی کاغذ 80 گرم
کیفیت بالا
سرعت بالا انجام کار
ارسال غیر حضوری
پرینت دو رو A4 سیاه و سفید
400 تومان
تعداد از 100 تا 1000 برگ
پرینت بر روی کاغذ 80 گرم
کیفیت بالا
سرعت بالا انجام کار
ارسال غیر حضوری
پرینت دو رو A4 سیاه و سفید
350 تومان
تعداد بالای 1000 برگ
پرینت بر روی کاغذ 80 گرم
کیفیت بالا
سرعت بالا انجام کار
ارسال غیر حضوری
پرینت قطع رقعی و وزیری (قطع کتاب)
300 تومان
پرینت بر روی کاغذ 80 گرم
کیفیت بالا
سرعت بالا انجام کار
ارسال غیر حضوری
 

صحافی پایان نامه عادی
30000 تومان
جنس گالینگور
زمان 24 ساعته
طلا کوب یک رو و دو رو
کیفیت عالی
 
صحافی پایان نامه فوری 2 ساعته
40000 تومان
حنس گالینگور
زمان 1 ساعته
طلا کوب یک رو و دو رو
کیفیت عالی
 
صحافی جلد سخت (hard cover)
60000 تومان
حنس سلفون
زمان 24 ساعته
چسب گرم
کیفیت عالی
 

پرینت ارزان و کپی ارزان رنگی و سیاه و سفید | پرینت رنگی ارزان میدان انقلاب | پرینت رنگی 1000 تومان

پرینت رنگی و سیاه و سفید ارزان، پرینت با کیفیت، پرینت پایان نامه ، پرینت و صحافی، پرینت با ارزانترین قیمت ، پرینت با کاغذ با کیفیت، پرینت ارزان

کپی و پرینت سیاه سفید یک رو 350 تومان دورو  400 تومان (بالای 100 صفحه )
کپی و پرینت رنگی یک رو 1000 تومان دورو 1200 تومان (بالای 100 صفحه )

چاپ کاتالوگ: کاغذ گلاسه سلفون براق یا مات
پرینت رنگی گلاسه 135 گرم : 2000 تومان
گلاسه 200 گرم :3000 تومان
گلاسه 300 گرم : 4000 تومان
چاپ برروی کاغذ رنگی
خدمات صحافی
شما میتوانید پرینت رنگی و سیاه و سفید خود را به صورت فایل برای ما ایمیل یا بصورت تلگرام یا در خود سایت بارگذاری کنید تا  بدون اتلاف وقت در زمان و قیمت توافق شده کار خود را دریافت نمایید و درب منزل یا محل کار دریافت کنید.

پرینت رنگی و صحافی پایان نامه ارزانتر از همه جا

سفارش آنلاین پرینت رنگی با کیفیت بالا ( چاپ دیجیتال )
شما با ثبت سفارش آنلاین هر برگ و ارسال فایل پرینت پس از مدت زمان 1 ساعت ، سفارشتان چاپ شده و آماده تحویل میشود.
موسسه ما توانایی انجام کلیه سفارشات چاپ رنگی به صورت A4و A3  را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

  • کلیه کاغذها از جنس مرغوب، 80 گرمی و از برندهای عرف در بازار مانند Double A, COPYMAX می باشد.
  • لطفا فایل خود را در فرمت PDF و یا JPG ارسال نمایید.
  • چنانچه تعداد فایلهای شما زیاد است و یا حجم آن بالاست، لطفا آنها را در سایتهایی مانند Dropbox.com و یا picofile.com بارگذاری نمایید و لینک آنها را برای ما ارسال کنید.
  • زمان تحویل سفارشات از 24 ساعت تا 48 ساعت انجام می شود.
  • هزینه پیک در تهران بالای 350 هزار تومان رایگان می باشد.
  • ارزانترین و بهترین کیفیت پرینت را از ما بخواهید تا با خیالی آسوده و بدون هیچ مشکلی کار خود را در محل کار یا منزل دریافت کنید.

چاپ هات لاین کپی ارزان

چاپ هات لاین با بهره گیری سالها تجربه و با استفاده از مجهزترین دستگاه سیاه و سفید موجود (دستگاه سیاه و سفید Ricoh Officio 8000 ) آماده ارائه خدمات کپی و پرینت در کوتاه ترین زمان ممکن وبا کیفیت و قیمت بسیار استثنایی و در تیراژ دلخواه به کلیه مدارس و  موسسات آموزشی ، اساتید دانشگاه ، دانشجویان گرامی ، دبیران و معلمان عزیز و ….. می باشد. شما میتوانید فایل های کپی وپرینت خودرا به صورت آنلاین ارسال کنید و کمتر از 24 ساعت کپی و پرینت خود را در محل کار ،منزل یا هرجایی که شما بخواهید با نازلترین قیمت و بهترین نوع کاغذ80 گرمی تحویل بگیرید.
شما میتوانید جزوه آنلاین و کتاب PDF یا اوراق دستی خود را با هماهنگی با ما و تماس به ما بسپارید تا در اسرع وقت کپی و پرینت آنراا برای شما ارسال نماییم.
همچنین این موسسه آمادگی عقدقرارداد با موسسات دولتی،شرکت های خصوصی ،دانشگاه ها و مدارس  میی باشد.

ویژگی چاپ و پرینت آنلاین دیجیتال

• محاسبه آنلاین قیمت و ثبت سفارش سفارش آنلاین چاپ و تکثیر تعرفه رو آنلاین محاسبه می شود.
• سفارش آنلاین کپی ارزان و سفارش آنلاین پرینت ارزان بصورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می شود.
• یکی از شاخصه های چاپ و پرینت آنلاین ارزان هست .
•زمان تحویل کمتر از یک ساعت باعث شده پرینت آنلاین و  فوری و همچنین هر چاپ و پرینت آنلاین جزو خدمات چاپ دیجیتال قرار گیرد
• پرینت آنلاین جزوه و کتابهای آنلاین و کتابهای pdf را به صورت فوری و بسیار شکیل و خوب انجام می شود.
•در چاپ آنلاین و پرینت آنلاین جزوه شما امکان تست طرح بر روی کاغذ های مختلف قبل از چاپ نهایی را دارید.
•چاپ آنلاین و پرینت آنلاین در تیراژ کم و محدود بسیار مرقوم بصرفه میباشد
• از دیگر خدمات چاپ جزوه انلاین، چاپ انلاین پوستر ، چاپ انلاین بنر ، چاپ آنلاین تراکت ، پرینت آنلاین a2 ، چاپ بروشور آنلاین و ….

چاپ هات لاین با استفاده از بهترین پرینترها، کاغذهای اورجینال و صحافی با کیفیت بالا، پایان نامه و یا کتاب شما را چاپ و تکثیر خواهد کرد. کیفیت عالی و سرعت بالا یکی از فاکتورهای مشتری مداریست که در این موسسه به خوبی رعایت می شود. رضایت مشتری بزرگترین سرمایه ماست که آن را به عنوان الگوی کار خود قرار می دهیم.

پرینت ارزان و کپی ارزان ارسال رایگان | یک رو 300 – دو رو 350| طبق تعرفه بهار 1400 |

پرینت سیاه و سفید فقط 400 تومان و پرینت رنگی فقط 1000 تومان طبق تعرفه سال 1400

همه چیز درباره خدمات چاپ و پرینت ارزان

خدماتی چون پرینت ارزان، چاپ، اسکن و … خدماتی هستند که بیشتر در دفاتر انتشاراتی، کافی نت ها و مدارس و دانشگاه های بیشترین کاربرد را دارند. امروزه این قبیل خدمات به صورت اینترنتی هم انجام می شود و لازم نیست فرد ساعت ها به دنبال یک پرینت ارزان در سطح شهر بگردد و تنها با گشتی در اینترنت می تواند به وب سایت هایی که اینگونه خدمات را انجام می دهند مراجعه کند.
امروره استارتاپ هایی هستند که هم به صورت حضوری و هم آنلاین خدمات پرینت ارزان را برای مشتریان انجام می دهند و این خدمات را با به روز ترین دستگاه های موجود در بازار انجام می دهند. پرینت به صورت یک رو و دو رو انجام می شود که هر کدام تعرفه های متفاوتی دارند اما اینکه شما کدام یک را ترجیح می دهید کاملا به خودتان بستگی دارد.

پرینت یک و دورو کدام بهتر است؟

در پرینت ارزان با توجه به کاربرد خروجی شما می تواند از دو مدل پرینت یک دو و دو رو استفاده کرد. در پاره ای از مواقع حجم پرینت شما بسیار زیاد است و برای کاهش هزینه و جلوگیری از حجیم شدن پرینت از نوع دورو استفاده می شود اما در برخی موارد شما فقط چند صفحه پرینت دارید و فرقی نمی کند از مدل یک رو استفاده کنید یا دورو.

معرفی پرینت ارزان یک رو

پرینت ارزان یک رو همانطور که از نامش پیداست تنها بر روی یک طرف برگه پرینت صورت می گیرد و طرف دیگر برگه سفید است. در این گونه پرینترها میزان مصرف کاغذ زیاد است اما در پاره ای از موارد نیاز است که چاپ یک رو باشد. برای اینکه حجم و وزن اینگونه پرینت ها زیاد نشود از کاغذهایی با وزن سبک استفاده می شود. در برخی موارد که لازم است پرینت شما از لحاظ ظاهری شکیل باشد از این مدل استفاده می شود و هزینه های شما تا حدودی با این مدل افزایش پیدا می کند اما سادگی چاپ یک رو هم باعث می شود که برای بعضی از نمونه ها از این مدل استفاده شود‌.

پرینت ارزان دورو

اگر به دنبال پرینت ارزان تری هستید و لزومی نمی بینید که صفحات چاپی شما یک رو باشد می توانید از پرینت دو رو استفاده کنید. دلیل ارزان بودن این پرینت صرفه جویی در مصرف کاغذ و هزینه های چاپ می باشد که تا حدودی قیمت تمام شده را تحت تاثیر قرار می دهد.
پرینت دو رو به دلیل اقتصادی بودن کاربرد گسترده ای دارد مانند پرینت اسناد معمولی، محصولات و کارهای گرافیکی مانند بروشورها، کارت های گرافیکی و کارت ویزیت ها، کارت پستال ها و جزوات و کتاب های دانشگاهی سوالات امتحانی و … همگی جزء کارهایی هستند که باید به صورت پشت و رو چاپ بر روی آن ها انجام شود..
از قابلیت پرینترهای جدید، پرینت دو رو می باشد که به صورت اتوماتیک این کار را انجام می دهند البته با پرینترهای قدیمی به صورت دستی هم می شد چاپ دو رو انجام داد فقط کمی وقت و انرژی بیشتری صرف می کرد.

قبلیت چاپ داپلیکیت با پرینتر

پرینت ارزان با پرینترهای داپلیکیت کار را آسان کرده است چون اگر پرینتر این قابلیت را داشته باشد که به صورت اتوماتیک و خودکار چاپ دو رو انجام دهد پس در این صورت تا حد زیادی در انرژی و هزینه ها صرفه جویی می شود‌. در مراکزی که حجم سفارشات پرینت بالاست استفاده از دستگاه هایی با این قابلیت بسیار ضروری است در قسمت تنظیمات دستگاه می توانید پی ببرید که دستگاه قابلیت داپلیکیت را دارد یا خیر
درست است که دستگاه هایی که قابلیت داپلیکیت دارند قیمت بالاتری دارند اما به مرور باعث صرفه جویی در کاغذ و کاهش هزینه ها و از همه مهمتر کاهش خطای انسانی می شود. چون در پرینترهای معمولی، پشت و رو کردن دستی برگه های کاغذ ممکن است منجر به خطا شود.

مزیت های پرینت ارزان در وب سایت ها و اپلیکیشن ها

سفارشات آنلاین پرینت ارزان از طریق اینترنت و با صرف مدت زمان کمی انجام می شود‌ اینگونه خدمات نیاز به مراجعه حضوری کاربر ندارد و فرد از طریق اینترنت مبلغ مورد نظر را پرداخت می کند و این خدمات را دریافت می کند.
از آنجا که دولت ها در سراسر جهان به دنبال ترویج دادن تجارت الکترونیک هستند و اگر خرید و فروش ها و خدمات عادی کپی و پرینت به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام شود بار سنگینی از دوشت دولت ها برداشته می شود و بسیاری از مشکلات مربوط به این حوزه رفع می شود.
موضوع خدمات پرینت ارزان در شهرهای بزرگ بیشتر اهمیت دارد و ارائه خدمات اینترنتی در این شهرها بسیاری از مشکلات ترافیکی را کاهش می دهد. تصور کنید که فردی برای چند صفحه پرینت بخواهد چند ساعت ترافیک را تحمل کند و این یکی از مهمترین معضلاتی است که بیشترین برخورد را در سال های اخیر با آن داشته ایم و شما اگر تمام این خرده خدمات را به صورت مجازی حل کنید دیگر نیازی به حضور و تردد در خیابان های شلوغ شهر ندارید.
انجام پرینت ارزان به صورت اینترنتی دارای مزایایی است که

در زیر  به برخی از این مزایا به صورت خلاصه اشاره می کنیم.

کاهش مصرف سوخت و هزینه های از این قبیل
رفع هزینه های سنگین ترافیکی
حل مشکل آلودگی هوا
سفارش آنلاین پرینت ارزان
اگر به صورت حضوری و روش های سنتی نتوانسته اید مکان مناسبی برای پرینت ارزان پیدا کنید وقت ان رسیده که کلا روش های سنتی را کنار بگذارید و در وب سایت های پرینت به دنبال انجام این خدمات به بهترین شیوه ممکن باشید. اول اینکه مزایایی که در بالا ذکر کردیم همه و همه جزء محاسنی بودند که شما می توانید آن را بر روش های انجام سنتی خدمات ترجیح دهید.
مهمترین عاملی که باعث می شود افراد در انتخاب مکان مناسب برای ارائه خدمات پرینت تردید داشته باشند قیمت خدمات است و قطعا قیمت پایین اولویت هر فردی است. شما به جای اینکه زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک انتشاراتی با قیمت مناسب کنید بهتر است به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید. اگر پرینت خود را به صورت آنلاین سفارش دهید می توانید از مزایای لذت بخش این گونه خدمات دهی بیشتر لذت ببرید.
ثبت سفارش با آرامش کامل و بررسی نکات ریز و فنی سایت برای سفارش
دریافت خدمات با حداقل زمان ممکن
ثبت سفارش از یک منبع واقعی و مستقیم بدون پرداخت هزینه های اضافی
پشتیبانی آنلاین سایت برای راهنمایی شما در هر زمانی
ثبت سفارش در منزل، محل کار و یا هر جایی که شما هستید.
ثبت سفارش پرینت بدون در نظر گرفتن مسافت
ثبت سفارش در هر لحظه از شبانه روز
و در پایان برای پرینت ارزان فقط لازم است که به یک وب سایت با خدمات ارزان مراجعه کنید در این وب سایت ها شما ویژگی های ولی سفارش خود را از قبیل یک رو یا دو بودن پرینت، نوع صحافی( سیمی، طلقی و صحافی)، نوع پرینت عادی یا رنگی، سایز کاغذ، تعداد صفحات و … ثبت می کنید و بعد از ثبت شما با پرداخت هزینه ی نهایی سفارش خود را ثبت می کنید.

سوالات رایج

چطور میتوان فایل های خود را ارزان کپی کنیم ؟

کپی تل ارائه دهنده ارزانترین نرخ در بین رقبا می باشد میتوانید از خدمات حرفه ای این مجموعه استفاده کنید.

آیا کپی تل خدمات پرینت ارزان انجام می دهد ؟

کپی تل کمترین تعرفه را برای پرینت ارزان در بین رقبا دارا میباشد .

آیا امکان ارسال سفارش به شهرستان وجود دراد ؟

بله مجموعه کپی تل میتواند محتوای کپی و یا پرینت شما را به شهرستان ارسال کند.

خدمات دیگر کپی تل چه زمینه های دیگری مباشد ؟

ما در زمینه صحافی ،چاپ و نشر و خدمات دانشجویی هم فعال میباشیم.

راه های ارتباط با شما به چه صورت است ؟

تلفن تماس مجموعه ما : 02166416989

موقعیت مکانی شما در کدام نقطه از شهر میباشد ؟

ادرس ما : میدان انقلاب، روبروی سینما بهمن ،تالار بزرگ کتابطبقه زیر همکف واحد 45 فعال هستیم.