لوح تقدیر

یکی از کاربردی ترین و بهترین هدایا در مراسمات رسمی و همایش های بین المللی لوح تقدیر می باشد که به صورت که از طرف شرکت و یا ارگان و نهادها به یک کارمند و یا کارمندان اهدا میشود. به طور مثال ممکن است یکی از معلمان به عنوان معلم نمونه انتخاب و معرفی شود که از این رو از طرف وزارت آموزش و پرورش به او لوح تقدیر اهدا میشود. در ساخت لوح تقدیر نیز از چوب به عنوان قاب استفاده میشود. البته مدلهای دیگری نیز وجود دارند که به سلیقه مشتری انتخاب میشوند ولی چوب کارایی و زیبایی و همچنین مقرون به صرفه می باشد.

فروش لوح تقدیر

این موسسه که انواع و اقسام  لوح تقدیر، لوح سپاس، تقدیر نامه ، تشکر از کارمندان ، لوح تقدیر دانش آموز را به صورت کاملا حرفه ای و سفارشی و باب میل مشتری تولید و عرضه میکنند. خدمات کپی تل مدت زمان زیادی می باشد که در عرضه و فروش لوح تقدیر را آغاز نموده و تا به امروز لوح های زیادی را برای شرکت های خصوصی و همچنین ارگان های دولتی تولید نموده است.

این موسسه  به عنوان یکی از تولید کننده نمونه در زمینه لوح تقدیر توانایی این را دارد که فروش لوح تقدیر توسط این موسسه با قیمت بسیار مناسب و نازل و با بهترین کیفیت را داراست. هر نوع سفارش بنا به میل و با سلیقه مشتری برای ساخت و تولید لوح تقدیر توسط این موسسه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. از بهترین مواد مصرفی که موجود در بازار می باشد استفاده میکند می توان به چرم مصنوعی (گالینگور)، پارچه جیر و گالینگور اشاره نمود.

همچنین این موسسه توانایی این را دارد که تمام سفارشات خود را به تمام نقاط کشور ارسال نماید و یکی از توانایی این موسسه وقت شناس بودن و نیز مورد پسند بودن آن توسط مشتری اشاره کرد. همچنین این موسسه با دارا بودن همکاران متخصص و حرفه ای برای ساخت و تولید لوح تقدیر بهترین خدمات را ارائه می دهد . ظرافت در طراحی و همچنین جذاب بودن آن از جمله مهمترین فاکتورهای یک لوح تقدیر مناسب و استاندارد میباشد. اگر شما هم جزو کارفرمایانی هستید که قصد دارید تا از خدمات کارمندان خود قدردانی و تشکر کنید بهتر است با سفارش لوح تقدیر مناسب و شایسته از موسسه کپی تل باعث خوشحالی در آنها شده و از زحمات آنها از این طریق قدردانی نمایید.

از گذشته تا کنون مرسوم بوده است که برای قدردانی از زحمات کارمندان و پرسنل یک مجموعه می تواند ادارات دولتی، شرکت های خصوصی، کارخانجات مختلف، ‌تولیدی ها، موسسات و سازمان ها باشد از لوح تقدیر استفاده میشود. مطمئنا همگی شما با لوح تقدیر آشنایی دارید. لوح تقدیر نامی آشنا برای یک به یک ما میباشد و از گذشته تا حال با آن خاطرات زیادی داریم. حتما به یاد دارید که برای تقدیر از شاگرد اول و یا ممتار مدرسه در حضور جمع و در حیات مدرسه به او لوح تقدیر اهدا میشد.

شاید لوح تقدیر از لحاظ مالی ارزش چندانی برای فرد نداشته باشد اما میتواند خاطره خوبی را در ذهن او بر جای بگذارد. لوح تقدیر یکی از بهترین هدایایی است که خستگی زحمات پرسنل را از بین میبرد. لوح تقدیر میتواند مزایایی را برای سازمان و شرکتی که اقدام به اهدای لوح به پرسنل خود نموده است داشته باشد. لوح تقدیر به دلیل اینکه حاوی آرم و لوگوی شرکت میباشد میتواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیر محسوب میشود. در واقع در مدت زمانی که شخص لوح تقدیر را در اختیار دارد بستگان و آشنایان وی آنرا مشاهده نموده و با نام سازمان آشنا خواهند شد که همین موضوع اعتبار سازمان را تا حد زیادی بالا میبرد و ذهنیت خوبی از سازمان و شرکت در ذهن مخاطب بر جای میگذارد.

از نمونه های زیادی بنا به درخواست مشتری برای ساخت لوح تقدیر، لوح سپاس، تقدیر نامه ، تشکر از کارمندان ، لوح تقدیر دانش آموز استفاده میشود که از بهترین نوع این نمونه ها میتوان چرم، چوب و شیشه را نام برد. این نمونه ها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی دارند از استحکام و دوام بالا و بی نظیری نیز برخوردار هستند. البته برای تمام قسمت های لوح تقدیر تنها از یک متریال استفاده نمیشود و ممکن است چوب، چرم و شیشه به صورت ترکیبی به کار برده شود.

متنی های زیبایی که برای تقدیر و تشکر بر روی لوح تقدیر درج میشود میتواند توسط مشتری انتخاب شود و یا انتخاب یک متن زیبا و در خور بر عهده تولید کننده باشد. هرمتنی میتواند برای لوح تقدیر انتخاب شود ولی در تمامی لوح ها نام شخصی که قرار است لوح را دریافت کند و همچنین آرم و نام مجموعه درج میشود.

قیمت لوح تقدیر

همیشه قیمت لوح تقدیر یکی از مهمترین مسئله های انتخاب لوح تقدیر می باشد و ارتباط مستقیمی با نمونه هایی که در ساخت آن به کار رفته است را دارد. هر چه نمونه  های با ارزش تری برای ساخت لوح تقدیر استفاده شود هزینه لوح تقدیر نیز تقدیر می کند و باعث افزایش قیمت آن می شود. بنابراین در خرید لوح تقدیر ، صرفا به قیمت لوح تقدیر توجه نکنید بلکه سعی کنید کیفیت را بیشتر در نظر بگیرید. 

لوح تقدیر ارزان

یکی از رویه هایی که این موسسه همیشه در راستای ارائه به مشتری در نظر گرفته است عرضه انواع لوح تقدیر ارزان قیمت می باشد. در نظر داشته باشید که لوح تقدیر ارزان ، به معنی کیفیت پایین محصول نیست بلکه موسسه کپی تل تلاش نموده است تا با بهره گیری از با کیفیت ترین محصولات ، لوح تقدیر ارزان ، لوح سپاس، تقدیر نامه ، تشکر از کارمندان ، لوح تقدیر دانش آموز را عرضه نماید. امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی از تجهیزات مدرنی برای ساخت لوح تقدیر استفاده میشود که باعث شده تا ساخت آن با دقت بسیار بیشتری نسبت به گذشته انجام شود. ساخت لوح تقدیر در گذشته با کمک دست انجام میشد که به همین دلیل دقت کار تا حد زیادی کاهش پیدا میکرد اما امروزه با طراحی های کامپیوتری و همچنین استفاده از دستگاه های برش CNC دقت کار تا حد بسیار زیادی افزایش یافته است. استفاده از طراحی کامپیوتری و همچنین دستگاهCNC شاید دقت کار را در تولید یک عدد لوح نشان ندهد ولی مطمئنا زمانی که پای تعداد زیادی لوح در میان باشد متوجه خواهید شد که استفاده از دستگاه CNC تا چه حد اهمیت دارد. لوح های تقدیری که با دستگاه برش خورده و سپس تولید شده اند را اگر در کنار یکدیگر قرار دهید هیچ تفاوتی از لحاظ ظاهری با یکدیگر نخواهند داشت و در جزئیات یکسان میباشند. لوح تقدیر ارزان قیمت را می توانید در زمانی کوتاه از موسسه کپی تل سفارش دهید. 

خرید لوح تقدیر

رنگ به عنوان یکی از گزینه ها در خرید لوح تقدیر محسوب می شود. رنگ بندی های لوح تقدیر نیز متفاوت است. از طیف های رنگی مختلفی برای ساخت لوح تقدیر استفاده میشود  که البته معمولا مشتری دخالت چندانی در انتخاب رنگ لوح ندارد. تولید کننده لوح نسبت به تشخیص و تجربه خود میتواند بهترین رنگ را برای تولید لوح انتخاب و به کار ببرد. البته رنگی که توسط تولید کننده انتخاب میشود نیز بر حسب نوع مناسبت، شرایط سنی، نوع سازمان و موارد دیگر متفاوت میباشد. بنابراین در هنگام خرید لوح تقدیر بهتر است به رنگ آن نیز توجه نمایید. اکثر لوح تقدیرها از قابلیت ایستایی برخوردار هستند که این حالت ایستایی ممکن است توسط پایه و یا نگهدارنده ای که در پشت لوح قرار میگیرند بوجود بیاید.

برای خرید لوح تقدیر بهتر است به تولید کنندگان معتبر مراجعه نمایید. یکی از شرکت هایی که سالیان زیادی است در زمینه تولید انواع لوح تقدیر فعالیت میکند موسسه کپی تل میباشد. موسسه کپی تل از مدرن ترین دستگاه های برش برای ساخت لوح تقدیر بهره میبرد  که همین موضوع باعث شده دقت کار تا حد زیادی افزایش یابد.

قیمت لوح تقدیر در موسسه کپی تل نسبت به سایر شرکت ها و تولیدکنندگان بسیار مناسب تر میباشد و همین موضوع باعث شده تا مشتریان این شرکت روز به روز افرایش یابد.