قوانین و مقررات ثبت سفارش 

قوانین و مقررات ثبت سفارش در موسسه هات لاین 

1-  تمامی سفارشات ارائه شده توسط موسسه هات لاین پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
2-  کلیه سفارشات که در سایت موجود می‌باشد در زمان بندی مشخص شده انجام می‌شود و در صورت لزوم به زمان بیشتر با سفارش دهنده هماهنگ می‌شود. 

3-  تمامی سفارشات بلافاصله بعد از ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت معین شده تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه سفارش خود عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب موسسه هات لاین مشاوره نمایید.
4-  مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن هات لاین می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
5-  درصورت انصراف مشتری از سفارش تایید شده 17% از هزینه پرداخت شده کسر و مابقی به حساب مشتری مسترد می گردد.
6-   هات لاین قیمت خدمات خود را برحسب نرخ اعلام شده توسط اتحادیه بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
7-   اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر رایا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
8-   کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
9- تمامی سفارشات بر روی سایت در موسسه با بهترین کیفیت ارائه می‌شود  و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، سفارشات به منظور ارائه بهتر به زمان بیشتری جهت ارائه خدمات نیاز داشته باشد که با مشتری هماهنگ می‌شود.