لیست خدمات ما

پرینت & کپی

پرینت ارزان و صحافی پایان نامه در کمترین زمان

پرینت لیزری فقط 150تومان و پرینت رنگی فقط 700تومان (بالای 100 برگ)

کپی و پرینت دانشجویی با ارزان ترین قیمت

صحافی فوری دانشجویی، صحافی گالینگور

سریعترین،ارزانترین وهمچنین به روزترین مرکز ارائه صحافی فوری آنلاین، صحافی پایان‌نامه و گالینگور طبق فرمت دانشگاههای ایران در تهران که می‌تواند سفارشات شما را در کمتر از ۱ ساعت آماده و درب منزل یا محل کارتان تحویل دهد.

تایپ فوری، تایپ دانشجویی، تایپ پایان نامه

تایپ دانشجویی و تایپ فوری

تایپ پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، جزوه و پروژه‌های دانشجویی و …

شاید شما هم یکی از افرادی باشید که بخواهید نوشته هایتان، شعرهایتان و آثار خود را تبدیل به کتاب کنید. ما در اینجا سعی کرده ایم به ساده ترین نحو ممکن و با بیانی ساده مراحل و نحوه چاپ یک کتاب را توضیح دهیم تا با مراحل کار آشنا شوید.

صفحه آرایی یکی از مهمترین ارکان کتاب می باشد. صفحه بندی باید طوری باشد که خواننده را راغب به خواندن کتاب کند. نوشته ها باید در اندازه مناسب و فاصله بین خطوط نیز مناسب باشد که چشم خواننده هنگام خواندن کتاب اذیت نشود.

بسته به این که کتاب شما (رمان، شعر، آموزشی، دانشگاهی و…..) باشد باید قطع مناسب را برای آن در نظر گرفت. قطع مناسب برای کتاب های رمان و شعر رقعی می باشد و برای کتاب دانشگاهی و آموزشی معمولا وزیری می باشد.

شما می توانید کتاب خود را با تیراژ دلخواه تهیه کنید و حتی از پایان نامه خود کتاب تهیه کنید.

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله و ترجمه متون تخصصی در خدمات کامپیوتری هات لاین ، ترجمه آنلاین

خدمات کامپیوتری هات لاین  با دارا بودن جمعی از دانشگاهیان و مترجمان حرفه‌ای با هدف ارائه خدمات تخصصی ترجمه شکل گرفته است. این موسسه توانایی ارائه انواع خدمات ترجمه اعم از متون تخصصی ، متون غیر تخصصی و همچنین ترجمه انواع اوراق اداری را نیز داراست . وجود مترجمین حرفه‌ای و نیز تسلط کافی بر زمینه های علمی مختلف دلیل کیفیت بسیار بالا و زمان کوتاه تحویل پروژه ها است. ترجمه ی مقالات و کتب، پایان نامه ها، تحقیقات و متون در زمینه های مختلف دانشگاهی، ترجمه اسناد و نامه های تجاری، ترجمه های سازمانی و شرکتی و انواع مختلف خدمات ترجمه ای به صورت آنلاین و تمام وقت توسط موسسه هات لاین ارائه می شود. همچنین این موسسه آمادگی خود را جهت همکاری با موسسات، سازمان ها ، انتشارات و نشریات، ادارات و شرکت های تجاری-بازرگانی اعلام می دارد. شما می توانید با آسودگی خاطر پروژه هایتان را به ما بسپارید.

ویرایش و صفحه آرایی پایا نامه

صفحه آرایی پایان نامه یا تنظیم پایان نامه به شیوه نامه دانشگاه یکی از تخصص‌های خدمات کامپیوتری هات لاین می باشد.

طراحی و چاپ

طراحی لوگو و طراحی و چاپ تبلیغات و چاپ بر روی جعبه ، کارتن ، چاپ کارت ویزیت و بروشور و کاتالوگ ، فولدر و سربرگ و پاکت و …